X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

253 : ,ولنتاین !!

چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 15:32

گرچه هیچوقت درگیر یکسری مناسبتها نبودم اما امروز از طرف تیلوجانم یک کلیپ و یک متن کوتاه از مریم جان گرفتم که به دلم نشست .   

چی میشد اگر آدمها در عشق ورزیدن بهم اینقدر خسیس نبودن ؟ اصلا چی میشد وقتی کسی به ما عشق میورزه (حالا به شیوه خودش و هرچقدر اندک ) کاری نکنیم  دیگه از اینکار  بترسه ؟! چی میشد  اگر از عشق ورزیدن استفاده ابزاری نمیکردیم ؟ چی میشد اگر الکی کسی رو به محبت خودمون عادت نمیدادیم ؟ چی میشد اگر بی منت عشق می ورزیدیم ؟ باور کنید اگر فقط همین چیزای ساده رو رعایت میکردیم هر روز ولنتاین بود .

2.همیشه از اینکه آشنایی منو بخونه احساس معذب بودن میکردم بخاطرش چندبار انتحار وبلاگی هم کردم   اماحالا که فهمیدم علی اینجارو میخونه خنثی هستم .اینقدر تحول آخه ؟!!!!

3.دقیقا  28  روزه  درد جسمی کلافه ام کرده . از رو نمیره که .

4. دیشب دوستی برام متنی فرستاد و پرسید نازلی ببین این خوبه یه کم تغییرش بدم برای شوهرم بفرستم ؟  .شاخ در آوردم نوشته خودم بود اما به نام دیگری ! نکنید این کارارو ! والا این چرند نوشتهای من ارزش نداره ننگ دزدی بخوره رو پیشونیتون !  خانم سارق چه کانال پر عضوی هم داشت !! یادمه قبلا هم یکی از شما مشابه اینو  برام تعریف کرده بود

5.کافیه قبل از حرف زدن فقط این سه سوال از خودتون بپرسید : 1.آیا گفتنش لزومی داره ؟  2. آیا حقیقت داره ؟  3. آیا گفتنش مهربانانه و خیرخواهانه هست ؟

6. دوستی که چپ و راست رمز خواستی و گرفتی و باز سایلنت شدی .الان خوبی؟ حتی اینقدر مرام نداشتی جواب چت رو بدی !

7. جایی خوندم : امشب تسبیح به دست بگیرین برای شادابی پوست و آرامشتون صدمرتبه بگید :میخواست بخره خودم نذاشتم (ذکر ضدافسردگی زنان بی کادو )


ولنتاین روز عاشقی با غریبه ها نیست ، روز تمام کسانیست که کنارشان درگیر آرامشیم !
نظرات (26)
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 16:54
من که ولنتاین نداشتم :(((

ایشالا زودی خوب شی چرا درد جسمی آخه
امتیاز: 0 0
پاسخ:
اااا چراااا
مرسی عزیزم
روح میزنه به جسم اونموقع هست که به فنا میریم
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 12:38
تینا جان من توی اینستاگرام عکس خانوم آبی را دیدم یک کلیپ هم در اینستاگرام خانم آبی دیدم که شکیلا هم توش هست جمع فامیلی خانوادگی بود اینستاگرام خانوم آبی عمومی نیست برای دوستانش هست صحت داره و به قول نازلی جان عجیب هم نیست. این دو نفر از بستگان درجه یک هم محسوب میشن.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
اگر اینستاگرامشون عمومی نیست پس دوستان مورد اعتماد فالور ایشونن
شاید اصلا نمیخوان در اینمورد صحبتی بشه وگرنه صفحشون عمومی میشد !
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 12:22
مجرد بودم بیشتر از حالا که متاهلم دلم قیلی ویلی میرفت واسه همچنین روزی. روز "عشاق" . اما حالا اینقدر زندگیم متفاوته که یه تبریک خشک و خالی هم بهش نمیگم
امتیاز: 0 0
پاسخ:
بعد ازدواج چرا ادمها اینقدر زیر و رو میشن ؟
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 09:12
عزیزدلمی تو خوبم مرسی میگذره مگر اینکه تو یادم کنی از شارمین و لویی که خبری ندارم .
علی حیف شد بله البته از دید خودش
بزار بمونه واسه کسایی دیگه.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
لویی که در غیب کبری بود
بله اونکه کاملا همین عقیده رو داره
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 00:04
صرفا نظر شخصی نیوشاست.
به نظرم هیچ چیزی تلخ تر سخت ترررررر از این نیست که جدایی اتفاق بیفته که نفرت توش نباشه خیلی خیلی سخته فکرش آزاردهنده ست خود جدایی سخته فقط با نفرت میشه باهاش کنار اومد نفرت که نباشه همینی میشه که دو نفر خیلی اذیت بشن و از هم فرار نکنند که هیچ تازه دنبال هم باشند حالا از هر راهی.
این طوری ازدواج مجدد سخت میشه و ازدواج مجدد با فرد دیگه یک اشتباهست حتما باید این حداقل نفرت و خشم باشه تا بشه به دیگری دل بست مردی که از قیدت رها شده باشه واسه چی باید دست نوشته هاتو بخونه!! مردها مثل ما زنها اینقدر کنجکاو نیستند فکر نمیکنم از روی کنجکاوی باشه مردی که از زن سابقش بریده باشه محاله بتونه دو خط نوشته شو بخونه مردها خیلی سختن مثل ما خانما نیستن که.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
فرضت کاملا درسته نیوشا جان
علی یک مقدار سیستم فکری و زندگیش با مردهای دیگه متفاوته بخاطر همین میدونم که صرفا کنجکاویه و بس
در پروسه جدایی نفرت بزرگترین و بهترین برگ برنده یک آدم از نظر روحیه
و خشم ...خشم ویرانگره
در هر دو اینها ( خشم و نفرت )هم ممکنه هیچ احساس علاقه ای وجود نداشته باشه
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 19:34
سلام نازلی خانوم
من دیروز توی تلگرام در جمع دوستان اعضاء در حال گپ بودم که یکی از دوستان وبلاگ نویسی که سالهاست می نویسن عضو گروه ن گفتند این خانوم آبی که تقریبا در همه وبلاگ ها کامنت گذاشتند و اسمشان در وبلاگستان شناخته شده س اینجا هم حضور دارند از بستگان نزدیک خانوم شکیلا خواننده هستندحقیقتش اون دوست وبلاگ نویس از منبع موثقی اطلاع داشته اما باز خواستم بدونم آیا صحت دارد؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام تینا جان
برام عجیبه طرح این سوال
من اطلاعی ندارم اما فرض میگیریم به اینکه درست باشه . چیز عجیبی نیست که !!!!!!!!!!!!!
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 19:12
سلام
کاری با اینکه چرا همسر سابق تون خواننده اینجاست ندارم از جزئیات شما دو نفر خبر هم ندارم کلی به عنوان یک مرد میگم مردان راحت نمی تونند از مورد اول بگذرن احساسات مون قابل کنترله درگیر نمیشیم ولی مطمنئنم تا وصل نباشیم دنبال نوشته کسی نمیریم ....این طوری که من متوجه شدم طلاق شما دو تا از روی لجبازی بود نه مشکل مالی داشتید نه خیانت بود نه اعتیاد بود فقط درک متقابل نبود اونم نمی دونم شاید لجبازی از یک جایی باعث حساسیت و دادخواست طلاق شد شاید اون زمان همسر سابق نمی تونست دوست داشتنش را به خوبی نشون بده اما اینکه اینجا را پیدا کرد و میخونه جالبه خیلی کم چنین اتفاقی پیش میاد اصولا زنان این طور پیگیرن اونم حتما باید یه چیزی میان باشه ...
خانوم نازلی شما چند ساله از هم جدا شدید؟
دوست دارین در صورت همت و قبول اشتباه به زندگی قبل برگردین؟ از کجا متوجه شدید جناب علی اینجا را میخونه؟
میدونید چیه اینها مسائل شخصی شماست احتمالا چیزهایی هست که من و دیگران خبر نداشته باشیم ولی یک چیز را ملاک باید قرار داد امروز دورانی هست که نمی توان به راحتی مردی با تعهد به موازین اخلاقی و شرایط مالی مناسب بدست آورد حتی ایشان هم نمی توانند زنی همانند شما که منطق و سواد خوبی دارید سلامت اخلاقی دارید پیدا کنند سخته نمیگم نیس اما سخته همیشه در هر ازدواجی کاستی هایی هست باید اونها را برطرف کرد.
وقتی گفتید علی اینجا را میخواند حس کردم هنوز تو فکرتونه مرد غرور داره گاهی باید زن کمی راه بیاد بعضی دوست داشتن خودشون را ذاتا نمی تونن عنوان کنند مهم دوست داشتنه نباید اینقدر ایده الی نگاه کرد مردی که الکی زبون بریزه اما قلبی دوست نداشته باشه هم به درد نمیخوره ..
من که جای جناب علی بودم حتما روی عشق اولی که از فکر بیرون نمیره تردیدی در بازسازیش نمیکردم گاهی ترمیم بهتر از ریسک یک ازدواج مبهم دیگرست.شاید جدایی شما دو تا را بر سر عقل آورده باشه تا دیگه قدر هم بدونید.
نظر شخصی خودتون درباره اینکه ایشون اینجا را میخونن چیه ؟
امتیاز: 1 0
پاسخ:
سلام
کامنت شمارو همون دیروز خوندم و راستشو بگم هنوز نمیدونم چی باید جواب بدم
یک بخش میتونه کنجکاوی باشه .همونطور که تینا جان در کامنتش گفت نفرت موقع جدایی خیلی خیلی کمک کننده هست . درسته که ما احساسی بینمون نیست اما هیچوقت اون نفرت بینمون شکل نگرفت اما تا دلتون بخواد سرشار خشمیم
یک خشم بی درمان که بعد سالها ازجدایی هنوز درمان نشده و باعث کمیشه دوکلمه حرفمون به جدال برسه
هنوز صدردصد مطمئن نیستمبه خوندنش اما احتمال 90% میخونه .
گاهی وقتها چیزهایی بین ادمها میشکنه که با هیچ چیزی نمیشه جمعش کرد . علی فکر میکنه من هیچوقت دوسش نداشتم و من هم همین فکرو میکنم و هرکدوم هزاردلیل براش داریم
زندگی من یک زندگی ساده هست خوندن یا نخوندنش چیزی برام نداره اما اگر قبلا بود مطمئنا وبلاگو حذف میکردم مثل قبل .لان برام فرقی نداره اما قطعا معذبم میکنه
آدمهایی میتونن به بازسازی فکر کنن که سهمشون از اشتباه بپذیرن حالا لزوما به معنی عذرخواهی نیست اما کسی که هیچ سهمی برای خودش قائل نشه رو نمیشه کاریش کرد
با آدم " خودشیفته " و متوهم در یک رابطه ی نزدیک برخورد داشتین ؟
همه ما مجموعه ای از اخلاقهای بد و خوبیم اما حداقل خودمون قبول داریم چه بخشی از اخلاقمون ازاردهنده هست
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 17:04
سلام اون قدر من امسال ولنتاین ولنتاین گفتم مامان ام یاد گرفته
اون علی آقایی که این جا رو باز هم می خونه فکر کنم اگه خودش بخواد و خودتون هم بخوایید ارزش دوباره فکر کردن رو داره یه بار به خودتون فرصت بدید البته ببخشید اگه از نظرم ناراحت شدی
امتیاز: 0 0
پاسخ:
دوباره؟! نمیشه هانیه جان .خواستن ادمها باید با عمل باشه نه به کلام
یک رابطه خسارت دیگه رو باید ساخت.سخته ساختن تموم اون ویرانی .همت میخواد و قبول اشتباه
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 14:41
1-من خیلی با مراسم‌هایی که ریشه در فرهنگ‌های دیگه داره موافق نیستم اما بودن یک روزِ نمادین(و جهانی) برای ابراز عشق در ذات خودش خوبه. تعریف این روز هم مشخصه، روزی برای عشاق برای همین دادن هدیه خارج از این رابطه کمی پیچیده‌ست، مثل دادن هدیه یا ارسال پیام تبریک برای یک دوست غیرهمجنس. به همین خاطر با سکوت از کنارش رد شدن(در روابط غیرعاشقانه)، گزینه مناسب‌تری به نظر می‌رسه!
3-قبلا هم بهت گفتم که بخش مهمی از این دردهای جسمی به درگیری‌های ذهنی و روانی که باهاشون کلنجار می‌ری مربوطه و فشارهایی روحی و جسمی که به همین دلیل متحمل می‌شی. بیشتر مراقب سلامتی‌ت باش.
4-این کپی پیست‌ کردن‌های بی‌ذکر منبع متاسفانه تبدیل شده به بخشی از هویت مجازی در اینجا. از این به بعد انتهای پست‌ها یه ناله و نفرین برای کپی کنندگان بدون منبع بنویس! مثلا: ایشالا هر که این نوشته رو به اسم خودش منتشر کنه به زمین گرم بخوره، مودمش بسوزه و سیستمشم ویروسی بشه!
امتیاز: 0 0
پاسخ:
نامگذاری روز عشق اصلا بد نیست باهات موافقم لویی
اما اینکه اینقدر غیرواقعی باهاش برآورد بشه عجیبه .همین عشاق شب ولنتاین ۳۶۴ روز دیگه دقت کردی چطورن؟
امان از روح که آدمو پودر میکنه
فکر خوبی بود بعد هرپست بنویسم
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 08:44
سلام عزیزم.
هر روز روزه عشقه اگه اونی که باید کنارت باشه.
اصلا هم کادوهایی که ملت گرفتن قشنگ نبود من یه پیام گرفتم و یه شاخ گل همیننننننننننننننننننن اینقدر دلم خرس میخواست
علی اینجارو میخونه خب بخونه بزار بدونه با دختر پاک و معصومی مثل تو چه کرده بزار دید مردم رو نسبت به خودش و عملکردش بدونه.
خودتو عشق است عزیزدل
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام عزیزم
کجایی تو ؟ خوبی؟
باز همینم غنیمتی. مبارکت باشه
علی ؟ عمرا اااا اینطور فکر کنه علی حروم شد با من .درجریانی که
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 16:36
خوب اشکال داره دیگه. من مجردم اونام دخترن. خیلی فکرا می کنن که همه اش درسته. بعدش کلی حرف توی محیط کار پشت سرت میشه

تازه از واکنشون مطمئن نیستم اصلا چی باشه. خیلی چیزای دیگه.

مهم نیست فقط منم مثل خیلیا والنتالین کاملا یک روز عادی بود برام و خواستم بگم می شد با 3 نفر عادی نمی شدو یعنی 3 انتخاب می شد داشت. اما نشد و نموم شد
امتیاز: 0 0
پاسخ:
من تاحالا فکر میکردم شما خانمی
خب اگر اینطوره که حرفتون کاملا درسته ممکنه هزار برداشت بشه
حالا یه تجدید نشر میکردین شاید ته قضیه یه شیرینی هم میخوردیم
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 15:57
سلام وعرض ادب
درسرمای سرد چادر نشینی بشما پناه اوردیم

شماها فرشته هستین

ماهم از فرشتگان کمک می خواهیم

منتظر دستان سبز و سخاوتمند شما هستیم

خداوکیلی شرایط بسیار سخت است

6037691591878723

بانک صادرات

بنام هنرمند(یدالله ویسمرادی)
امتیاز: 0 0
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 14:22
شماره 7
امتیاز: 0 0
پاسخ:
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 10:25
جمله هفتم و اونی که با قرمز نوشتی رو شدیدا دوس داشتم.

دلم می خواست شدیدا به 3 نفر کادو بدم چون حرف زدن باهاشون خوشحالم می کنن و جذابن برام اما چون شاگردم هستن نمیشه و نشد
امتیاز: 0 0
پاسخ:
چه جالب
شاگردهات
خب مگه چه اشکالی داره ؟
پنج‌شنبه 26 بهمن 1396 ساعت 15:12
یکیش رو یادمه دوستم برام فرستاد، بدون ذکر نام نویسنده. =/


+ تو یه گروه دوستم پی ام زده که: «ایشالا خرس هایی که کادو گرفتین زنده بشن امشب همتونو بخورن به حق علی» اون یکی ریپلای زده نوشته: انشالا مونس شب اول قبرشون همون خرسا باشند.

+ ذکر من این بود که نه خودشو خواستم نه خرس خریدنش رو
امتیاز: 0 0
پاسخ:
از طرف من گوش دوستتو بپیچون
وای شارمین
مونس شب اول قبر
پنج‌شنبه 26 بهمن 1396 ساعت 15:04
سلام بر دوست عزیزززم نازلی خانم گل . خب خانوم محترم اینقد قشنگ ننویس تا ازت سرقت ادبی نکنن (استدلال خرکی مینا)
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام بر عزیزِ دلِ خواهر
همش که آه و ناله هست بابا
پنج‌شنبه 26 بهمن 1396 ساعت 14:24
پس کامنت من کو ؟؟!!!!!!!!!!!!!
سانسور کردی یا این شکلی اومده؟؟
امتیاز: 0 0
پاسخ:
والا همون شکلی بود
منم تعجب کردم
پنج‌شنبه 26 بهمن 1396 ساعت 09:17
من که دیروز رفتم با دوستم سینگلی کلی خیابونا رو برفنا دادیم دراین حد تصور کن که انقد خرکی رانندگی میکرد که دوتامون باهم جیغ میزدیم هردفعه و دعا میکردیم چپ نشه :)))) یه جاهم پلیس افتاد دنبالمون که قالشون گذاشتیم .و من به غلط کردن افتادم و عمرا دیگه نمیزارم اون رانندگی کنه
2-سلام علی چطوری؟؟؟ شیطون بلا کامنتاهم میخونی یان:))))
3-امیدوارم زودتر خوب شی خوشگله
4-انقد از تقلید و کپی بدم میاد ک نگو:/
5-واس همینه ک من میگم خاموش بودن خوبه دیگه:)) بعد تو میگی نع تنبلی
امتیاز: 0 0
پاسخ:
رفتی شوماخر بازی ؟
ممنونم عزیزم
نه دیگه تنبل نباش
پنج‌شنبه 26 بهمن 1396 ساعت 02:07
میخواست بخره خودم نزاشتم
امتیاز: 0 0
پاسخ:


منم هی ذکر میگفتم نبود وگرنه میخرید
پنج‌شنبه 26 بهمن 1396 ساعت 00:33
1.وای نازلی جان ولنتاین امسال من که فقط سرم و آمپول شده سرماخوردگی ام باعث شد گوش من عفونت بکنه خیلی روزهای سختی برام شده چند شب نتونستم از درد گوش سرم روی بالش بذارم همسرم حتی بایتم چند روز سرکار نرفت اما با این حال دست از سر وبگردی بر نمی دارم این چند روزی فهمیدم چه قدر آستان تحملم پایین اومده طاقت درد ندارم سال بدی را پشت سر گذاشته بودم مصیبت خیلی تدریجی و بیصدا آدمو بی طاقت میکنه امشب رگ پامو برای سرم گرفتند کلا رگ دستم برای گرفتن مناسب نیستند یاد مادرم افتادم اواخر پاهاش همیشه یخاطر سرم کبود بود پیش شوهرم سر به بی خیالی زدم گناه داره یکساله داره بغض هامو میبینه اما هر طور بود الان گریه ام گرفت.
من اهل این مناسبت ها خیلی نیستم من و همسرم در عمل با محبتهایی که بهم داریم سعی می کنیم ولنتاینی باشیم همسرم فقط روز تولدم و روز زن کادو برام میخره ولنتاین کادو تا حالا نگرفتم .
2.علی آقا اینجا رو میخونه به نظرم مردی که تعهد اخلاقی داشته باشه ارزش خودش را داره اونم ظاهرا ازت متنفر نیستا
5. من بیشتر به اینکه آیا حقیقت داره پیش خودم سوال میکنم این برام مهم ترینه حقیقت را دوست دارم به طرف بگویم به لزوم بودن گفته راستش خیلی فکر نمیکنم .
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام آبی جان
وای ازین سرماخوردگی سمج که ول هم نمیکنه بره پی کارش
الان بهتری ؟
استرس دمار از روزگار جسم درمیاره .تازه وقتی از نظر روحی خوب شدیم باید بیفتم در پروسه کند و زمانبر بهبود جسمی که از تبعات استرس بوده
بنطرم منم این مناسبتها لوث شده .اصل اون عشق و حمایته که در قید و بند روز و مناسبت نیست
راستش هیچوقت نفهمیدم متنفره یا نه که البته حدس میزنم نیست
اما از اینکه دوستم نداشت یکجورایی مطمینم
راستش منم خیلی به اون لزومه فکر نمیکنم .البته بصورت ناخواسته
انشااله که هرچه زودتر خوب و عالی بشی
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 21:58
مورد 5 خیلی کاربردیه نازلی جان
امتیاز: 0 0
پاسخ:
بسیااااار
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 21:56
راستی خودم میدونم کامنتم مربوط به پست قبله
امتیاز: 0 0
پاسخ:
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 21:54
همانا
امتیاز: 0 0
پاسخ:
همانااااا
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 19:41
جشن اسفندگان (سپندارمذگان) یا جشن مژده گیران یکی از جشن های ایرانی است که در روز 5 اسفند برگزار می شود. ابوریحان بیرونی در آثارالباقیه آورده است که ایرانیان باستان روز پنجم اسفند را روز بزرگداشت زن و زمین می دانستند.

+متن بالا رو توی نت دیدم البته.
سلام بانو نازلی جان :))

با اون جمله ی آخر که قرمز نوشتیش خیلی موافقم.
+درمورد سرقت ادبی هم چی میشه گفت که جز شعور ِ کپی کننده را نشان نمی ده.
+تکلیف مجردا معلوم نیست ! به کی کادو بدن؟از کی بگیرن؟ :|
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام عزیزم
تمام مرزهای فلسفه مناسبتهارو ملت جابجا کردن
سرقت و بنام خود زدن دیگه آخرشه
مجردا من که ذکر " نبود وگرنه میخرید "برداشتم یه تفنگم دستم بود برای اینستاگردی بس که پر خرس بود
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 18:05
1. امروز رفتم سر کلاس دانشجوهام گفتن استاد ولنتاینتون مبارک! تازه فهمیدم ولنتاینه. گفتم ولنتاین شما هم مبارک!

2. جدا الان بی تفاوتی نازلی؟؟؟؟!!!! من فهمیدم علی اینجا رو می خونه معذب شدم!

3. آخی! بلا به دور.

4. منم گاهی متنهات رو جاهای دیگه می بینم.

5. گل گفتی. فقط به نظرم جای سوال یک و دو عوض بشه بهتره.
امتیاز: 0 0
پاسخ:
اخی
خوشم میاد دانشجوها همه چی به آدم تبریک میگن
یکجورهایی اره . اگه نثل قبل بود سه سوته ترکیده بود وبلاگم
معذب که میشم
اره یادمه یکبار بهم گفتی .یادت نیست کجاها؟
اره اصلش همینه
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 17:26
نازلی جانم این خنثی شدنه بدترین و بهترین اتفاق دنیاست من خیلی وقته دارم تجربه ش میکنم چند وقت پیش یه نفر ازم پرسید میفهمی اطرافت چه خبره یا زده به سرت
روز عشق برات مبارک عزیزم تو جماعت ذکور که شانس عشق نداشتیم ولی باور کن من خودم شخصا عاشقت هستم
امتیاز: 0 0
پاسخ:
چقدر خوب گفتی خورشیدجانم
گاهی میگم زندگی نباتی که میگن حتما همینه
عززززززیزم
روز تو هم مبارک مهربونم
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد